Sck tyszowce

Sam hosting to za mało, aby mieć dobrą stronę www

Off 10
Sam hosting to za mało, aby mieć dobrą stronę www
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Sam hosting to za mało, aby mieć dobrą stronę www

Myślisz o własnej stronie internetowej, zapewne chcesz by była ona dobra – profesjonalnie wykonana, niezawodna i spełniająca Twoje cele (lub cele firmy). Być może niekoniecznie wiesz co jest potrzebne by tak było, być może masz już jakąś wiedzę na ten temat, ale szukasz czegoś więcej. W tym artykule opisane zostało co jest potrzebne, aby strona była profesjonalna. Wbrew opiniom hosting, na którym jest strona, to za mało, by uznać ją za profesjonalną. Hosting, zapewnić może tylko miejsce, na którym będziesz trzymać stronę i niezawodność jej działania, ale tylko biorąc pod uwagę kwestie serwerowe.

Zatem, co jeszcze jest potrzebne? Strona musi być poprawnie wykonana. Nie powinna się psuć, być niestaranna i niespełniająca tzw. celów biznesowych. Zarówno treść, grafika, jak i funkcjonalności powinny być przygotowane jak najlepiej, aby czytelnik czuł się dobrze, a Ty mógł osiągnąć swoje cele, jak na przykład sprzedaż, reklama itd. Ma to wielki wpływ na to, jak Cię w Internecie będą postrzegać. Zakładając, że masz już dobrą stronę i wykupiony hosting możesz myśleć o przetestowaniu jej na tym hostingu oraz dopracowaniu ewentualnych błędów i konfiguracji serwera. Gdy to będzie gotowe, czas pomyśleć o własnej domenie.

Poza dobrą nazwą domeny musisz zwracać uwagę na pewną ważną rzecz. Otóż, wielu rejestratorów oferuje tanie domeny, jednak warto tutaj być ostrożnym przy decydowaniu się na taką ofertę. Tanie domeny zwykle nie są takie tanie – co prawda podczas rejestracji zapłacisz mało, a nawet 0 zł, to przy odnowieniu domeny (robi się to co roku) możesz zapłacić już bardzo dużo. Przeczytaj zatem regulamin rejestratora i zasady oferowanych promocji, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów w przyszłości.

Wiesz już, jakie są podstawowe elementy, aby mieć dobrą stronę internetową. Podsumowując są to: sprawny hosting, odpowiednia domena, dobra strona spełniające cele biznesowe. Jeśli będzie kierować się tymi wyznacznikami, to na pewno osiągniesz sukces w tym temacie.

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Sonda:

Jak oceniasz nasze tematyczne artykuły na tym blogu internetowym?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe artykuły:

  • Popularność nieruchomości położonych na uboczu

    Mieszkania w centrum miast są coraz droższe. W związku z tym coraz częściej mieszkania w centrach kupowane są przez firmy a nie osoby prywatne. Osoby chcące kupić atrakcyjne mieszkanie szukają ofert na uboczu, w spokojnych dzielnicach pod miastem. Cena gruntu jest tam dużo niższa, co za tym idzie koszt zakupu metra kwadratowego mieszkania jest korzystniejszy….

  • Ubezpieczenie nieruchomości w kontekście mieszkania

    Ubezpieczenia mieszkań to dość specyficzny temat. Jeśli chodzi o nieruchomości, to kwestia jest dosyć specyficzna. Jeśli chodzi o zakres ubezpieczenia, to określa to wariant, który wybierzemy, więc łatwo się zorientować, na jaką okoliczność ubezpieczamy naszą nieruchomość. Kwestia tego na ile też nie jest skomplikowana. Koszt takiego ubezpieczenia i sumy, które możemy uzyskać na zlikwidowanie szkód,…

  • Jak zapewnić sobie zdrowy sen?

    Istnieje kilka takich sposobów, dzięki którym zawsze można zdrowo wypoczywać w ciągu nocy. Każdy powinien je zastosować. Po pierwsze – czystość. Najlepsze pokrowce antyroztoczowe, najpiękniejsze meble i najwspanialsze materace nie będą w żadnym wypadku wartościowe, jeśli kurz i roztocza zaczną pojawiać się na ich powierzchni. Miejsce do spania musi być idealnie czyste. Sypialnię należy sprzątać…